Požičovňa náradia

Prečo si náradie požičať? ...prenájom je najlepším riešením!

Máme všetko, čo potrebujete

V našej ponuke nájdete každý stroj či zariadenie, od strojov pre zemné a výkopové práce, cez zariadenia pre betonárske práce, či práce na záhrade, až po celý rad ručnej mechanizácie, elektrocentrál a čerpadiel. V našom strojovom parku nájdete tiež lešenie, pracovné pošiny, kontajnery, oplotenie, mobilné toalety....... Požičať si stroj z RAMIRENTu sa oplatí pre každého, či ide o fyzickú osobu, živnostníka či veľkú stavebnú firmu. Výhody prenájmu oproti kúpe sa prejavujú vo všetkých aspektoch!

Uštríte za kúpu náradia

Žiadne náklady na nákup – Prenájom Vám zaistí značné úspory v porovnaní s kúpou - investíciou, takže zlepšíte Váš hospodársky výsledok i cash - flow.

Optimálne využitie potenciálu – Vďaka prenájmu ľahko nájdete presný typ vhodného zariadenia ktoré momentálne potrebujete. Široký sortiment zariadení zvyšuje potenciál pre racionálny výber špeciálneho zariadenia pre konrétnu prácu.

Zníženie nákladov na uskladnenie – Prenájmom znižujete svoje náklady elimináciou potreby veľkých skladovacích priestorov, náklady na ich údržbu, personálne vybavenie a v neposlednom rade aj na ochranu majetku.

Jednoduché obstaranie

Jednoduchosť získania zariadenia – Vďaka nášmu širokému sortimentu a sieti 38 pobočiek môžeme dodať potrebné zariadenie priamo nášmu klientovi na stavenisko v požadovanom termíne.

Bezproblémový priebeh prác – Našim klientom poskytujeme komplexné profesionálne poradenstvo na projekciu strojového parku pre veľké projekty. Okrem iných služieb poskytujeme možnosť prenajať si stroj so strojníkom. Táto možnosť Vám zabezpečí profesionálny výkon prác, zníženie prestojov pri potrebe zaškolenia vlastného personálu.

Jednoduchá kontrola nákladov

Formálno-právne výhody – Prenájom umožňuje zjednodušiť verejné obstarávanie. Prenájmom zariadenia Vám vznikajú len náklady - nájomné, čo sa v účtovníctve prejaví len jedným dokladom - faktúrou. To uľahčuje sledovanie samotných nákladov na používané zariadenie. Zároveň nemusíte riešiť problémy s obstarávaním licencií, registrácií či iných dokumentov.

Dušan Hulín - Dispečer požičovne

+421 948 760 706,    pozicovna@dosaslovakia.sk

Za orlovským mostom 300, 017 04  Považská Bystrica, GPS: 49.128319, 18.444462

Dosa - Požičovňa náradia

Dosa - Požičovňa náradia

Dosa - Požičovňa náradia

Dosa - Požičovňa náradia

Copyright © 2007-2024 DOSA Slovakia, s.r.o.